World Voyage

PobierzPC33.5 Mb

World Voyage to nowatorskie połączenie mechaniki typowej dla gatunku łącz 3 z wieloma dotąd niespotykanymi opcjami i bonusami. Nowe dodatki zmieniają zupełnie tradycyjną charakterystyczną dla tego typu produkcji rozgrywkę. W grze pojawiają się piłki zegarowe, które po pewnym czasie zamieniają się w blokady skutecznie ograniczające pole ruchu i utrudniające przejście na następny poziom. Kiedy zbierze się ich więcej, tworzą barykadę, której pokonanie wymaga dużego sprytu i umiejętności. Dzięki tym i wielu podobnym rozwiązaniom gra nieustannie zaskakuje czymś nowym! Co więcej do naszej dyspozycji oddano bogaty wachlarz potężnych bonusów (młot, magiczna różdżka, klucz itp.) z możliwością przenoszenia ich na następne plansze. Najbardziej użytecznym z bonusów jest prawdopodobnie combometer. Wywołuje on deszcz, który niszczy wiele elementów planszy na raz.

Barwny świat World Voyage zapiera dech w piersi. Co każde pięć plansz zmienia się tło oraz pora dnia: ranek, południe, wieczór i noc. Co więcej poza podstawowymi poziomami łącz 3 twórcy wprowadzili mini puzzle dotyczące sławnych miejsc. Po każdym udanym ułożeniu, zostają one dodawane do tła w menu głównym. A są to min. Statua Wolności. Tadź Mahal, Kreml, Wieża Eiffla oraz wiele innych. Ułożenie 20 układanek sławnych miejsc oraz przejście 100 poziomów to główny cel, jaki przed graczem stawia World Voyage.

Czy wykażesz się sprytem i umiejętnościami na tyle, by móc odkryć niesłychane widoki? Uruchom grę i przekonaj się już teraz! Niezapomniana podróż dookoła świata jest na wyciągnięcie ręki.

Niezależnie od tego czy wiele podróżujesz, czy też tylko marzysz o podróżach, World Voyage jest doskonałą grą dla Ciebie, która stanie się Twoim albumem z podróży i encyklopedią! Zmierz się z wymagającymi sprytu zadaniami, korzystaj z licznych dodatków, bonusów oraz zobacz niezwykłe miejsca, budynki i dzieła rąk człowieka. Odkryj wspaniały świat w grze World Voyage!

  • Możliwość zbierania fotografii i wyświetlania ich w menu głównym
  • 100 poziomów
  • 20 poziomów bonusowych: puzzli
  • 20 najsłynniejszych miejsc na świecie
  • 5 specjalnych kumulujących się bonusów
  • World Voyage
  • World Voyage
  • World Voyage