Treasure Island

PobierzPC15.8 Mb

Treasure Island kontynuuje serię przepięknie zrobionych przez NevoSoft gier logicznych. Tym razem wcielamy się w postać dzielnego łowcy skarbów, który wyrusza na ekscytującą podróż po wyspie, gdzieś na Karaibach. Jest to miejsce, gdzie piraci zakopali swoje skarby. Naszym celem jest podążanie zaznaczoną na mapie ścieżką, badanie szczegółowo wykonanych lokacji i zbieranie skarbów. Gwarantowana świetna zabawa i spora dawka adrenaliny!

Zasady zabawy są proste. Każdy poziom zaczynamy na planszy podzielonej na wiele pól, z których każde zawiera jakiś skarb. Może to być pierścień, korona, diamenty lub złoto. Nasze zadanie polega na połączeniu co najmniej trzech jednakowych rzeczy w liniach prostych lub na ukos. Kiedy to zrobimy, połączone skarby trafiają do naszej skrzyni i przyznawane sa punkty. Jest jednak pewne utrudnienie. Skarby należy łączyć ze sobą tak, aby usunąć także znajdujące się pod nimi brązowe pola.

W Treasure Island dostępne są ponadto dwa tryby: klasyczny i ciągły. W trybie klasycznym możemy poćwiczyć nasz refleks, ponieważ ścigamy się z czasem. U dołu ekranu pali się lont. Musimy wygrać, zanim ogień dojdzie do beczki z prochem, w przeciwnym razie stracimy jedno z trzech żyć. Dla osób, które pragną się odprężyć zaprojektowano tryb ciągły. Nie musimy się w nim przejmować czasem, a za wygraną otrzymamy ułatwiające dalszą zabawę liczne bonusy.

Podobnie do innych produkcji ze stajni NevoSoft, Treasure Island cechuje wspaniała oprawa graficzna. Akcja rozgrywa się w barwnych lokacjach Karaibów: palmy leniwie kołyszą się na wietrze, port ma swój urok, a po starym pirackim statku widać, że przeszedł niejedną bitwę. Wszystko zostało starannie narysowane przez profesjonalnego artystę i wzbogacone o animacje. Niewątpliwie najzabawniejszym elementem są szkielety, które tańczą na zakończenie każdego poziomu w deszczu skarbów i cieszą się wraz z graczem.

  • Darmowe aktualizacje
  • Dostęp do pomocy technicznej
  • Treasure Island
  • Treasure Island
  • Treasure Island